Choď na obsah Choď na menu
 


       Kniha návštev 

 

                                                

 

Bola by som rada, keby ste mi zanechali v knihe návštev svoje pocity a názory, či sa vám moja stránka páči a čo by ste chceli, aby som na svojich stránkach uverejnila, prípadne vylepšila. Každý komentár ma veľmi poteší.

                    

                                                   ĎAKUJEM    

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:o)

(Monika - majiteľka stránky, 6. 8. 2010 22:43)

Ďakujem veľmi pekne za pochvalu. Som rada, ža sa nájdu ľudia, ktorím sa moja stránka páči. :o) Ja zvieratká naozaj zbožňujem. Nie len psíkov, ale aj ostatné zvieratá, venujem sa im dá sa povedať, že od mala. Momentálne so zvieratkami aj pracujem, konkrétne s kravičkami na družstve. Neľutujem ani jeden deň strávený pri nich. V práci je veľmi dobrý kolektív ľudí čo je naozaj veľmi dôležité aby sa človek cítil v práci dobre a ja sa so svojími spolupracovníkmi cítim naozaj veľmi dobre. :o)

Práca so zvieratami je krásna, ale niekedy aj dosť náročná, čo mi iste dajú chovatelia za pravdu. Čo sa týka psov, tak yorkshíry si získali moje srdce vďaka čomu vznikla aj táto stránka. Nie každý má skúsenosť s yorkshírom a o tomto plemene sa častokrát šíria nepravdivé, alebo skreslené informácie, čo sa týka povahovích vlastností plemena. Samozrejme ako to býva, tieto reči šíria ľudia, ktorý s yorkshírom nemajú žiadne skúsenosti. Touto stránkou by som chcela ľuďom aspoň trochu priblížiť život s yorkshírskym teriérom.

S mojou stránkou mám veľa plánov, ešte ani zďaleka nieje taká, akou ju chcem mať, ale všetko má svoj čas. Postupne sem pridávam nové články, fotografie, svoje aké také skúsenosti a upravujem ju do konečnej podoby. Aj ja sa mám ešte čo to učiť, aby som vedeľa všetko to, čo by som chcela vedieť a čo potrebujem vedieť o zvieratách. Držte mi palce pri učení :o)

Pozdravujem Klaudiu a jej psíka Lollka :)
Ps.: !!!Ďakujem za komentárik!!!

:O..

(klaudia, 6. 8. 2010 16:50)

páni ta stranka je suprova bola soom as zaskocena zo vsetkeho!ako vidim milay pani vvi mate najradsej vsak plemena yokshirov vsak ?????..vsetko je tak suprovo sformulovane ale aspon viem ako sa mma starat o mojho ykshirskeho terieraa lollka je to psik urcite si zoberiem rady s tejto stranky dakujem a maty krasnych ppsov aj ten papagasj este raz velke dakujem !!::::)))))

Reakcia na Bibka a Laky, 12. 07. 2010

(Monika a moji yorkovia, 12. 7. 2010 23:33)

Ahojky. ďakujeme za oznámenie o súťaži a aj za to, že si nás zapojila do súťaže, vďaka aj za milé slová, ktoré si nám napísala do emailu, ak sa nenahneváš, tak si ťa vložíme do linkov. Pa

www.mydog-laky.webnode.sk

(Bibka a Laky, 12. 7. 2010 13:49)

Ahojky,v súťaži sa už hlasuje.

Reakcia na www.mymaltese.wbs.cz

(Monika a moji yorkovia, 27. 6. 2010 23:55)

Jéééj, naozaj Vám veľmi pekne ďakujeme :o)

.......

(www.mymaltese.wbs.cz, 27. 6. 2010 16:22)

Uřž jsme si vás přidali :-)

Reakcia na www.mymaltese.wbs.cz

(Monika a moji yorkovia, 21. 6. 2010 21:38)

Ahojky. :o) Nebudem sa hnevať. Keď budete mať čas, tak si nás pridáte. :) Vaša stránka sa mi veľmi páči a vždy k vám rada zavýtam pozrieť, aké máte novinky. :o)

...

(www.mymaltese.wbs.cz, 21. 6. 2010 18:41)

Ahoj! Vůbec ne. Jelikož sotva stíhám aktualizovat, tak se doufám nebudeš zlobit, když si vaše stránky přidám až při příští aktualizaci :-) A máte to tu mooc pěkné =)

www.maltezaceklyra.cz

(Niki,Lyra a Bianca, 19. 6. 2010 23:03)

Ahojky, určitě si nás můžete přidat do odkazů :) budu též nesmírně ráda a děkuji za pochvalu stráneček :)

Reakcia na Niki, Lyra a Bianca

(Monika a moji yorkovia, 19. 6. 2010 22:53)

Ahojte Niki, Lyra a Bianca. Ďakujeme vám za návštevu na našej stránočke a aj za pochvalu :) Veľmi ste nás potešili :D Aj vaša stránočka je veľmi pekná. :) Máš moc krásne fenečky :D Potešila si nás, že si si nás pridala do odkazov a ak môžeme radi by sme si aj my pridali vašu stránočku do linkov.

www.maltezaceklyra.cz

(Niki,Lyra a Bianca, 19. 6. 2010 17:50)

Ahojky, mate velice pekne stranecky :) jestli vam to nebude vadit, ta si vase stranecky dame k nam do odkazu :) A tez budeme radi, kdyz nas navstivite a zanehate vzkaze v knize navstev :)

Reagujem na Domča a Mendy, 03. 06. 2010

(Monika a moji yorkovia, 3. 6. 2010 23:03)

Ďakujeme Dominike a jej krásnej fenke Mendy za návštevu na našom webe a za pochvalu. :-) Aj ty máš peknú stráku a radi zavýtame na tvoju web stránku aj nabudúce. :o)

Dakujeme

(Domča a ,Mendy, 3. 6. 2010 18:11)

Ahoj...
dakujeme za tvoj komentár a pochavlu že Mendy je krásna....aj tvoje fenečky sú moc krásne... :)..No tak čaw a ináč veľmi pekný web ;)

Reakcia na Renča, 05. 05. 2010

(Monika a moji yorkovia, 5. 5. 2010 19:36)

Ahoj. Ďakujeme za pochvalu. S touto web stránkou mám ešte veľa plánov. Momentálne je stránka ešte len v začiatkoch. Plánujem sem uverejniť rôzne články (aj z vlastných skúseností), fotky, značné vzhľadové úpravy a pokial bude možné zaviesť aj rôzne súťaže. Momentálne mám toho veľa a stránke nestíham venovať toľko času koľko by som si predstavovala, ale v každej volnej chvílke sa sem snažím niečo nové doplniť.
S pozdravom Monika, Semy a Čika.

AHOJ XD

(RENČA, 5. 5. 2010 15:20)

Máš super web len by sa zišlo ešte niečo vilepšiť
inak je super

Reakcia na Daša, 01. 05. 2010

(Monika a moji yorkovia, 1. 5. 2010 1:33)

Ahoj. Ďakujeme veľmi pekne za návštevu a za tvoje milé slová. :o) Veľmi si nás potešila. :-) Som rada, že sa ti naša stránka páči :o)

Ps. ak chceš, môžeš poslať foto svojho psíka Lea a ja ho môžem s tvojím súhlasom uverejniť :-)

S pozdravom Monika, Semy a Čika.

krasna stranka

(Daša, 1. 5. 2010 0:18)

Maš velmi peknu stranku a krasnych psikov aj ja mam yorkshira Lea a nedala by som ho za nic:-)

Pekný deň

(yorkie-lilly.estranky.sk, 19. 4. 2010 12:32)

Ďakujeme za návštevu na našej stránke.Pozdravujeme krásavice Samy a Čiky. Lilly,Bety,Cherry:)